SO157, solární demonstrační stavebnice loď
  • SO157, solární demonstrační stavebnice loď
  • SO157, solární demonstrační stavebnice loď
  • SO157, solární demonstrační stavebnice loď
  • SO157, solární demonstrační stavebnice loď

SO157 - solární demonstrační stavebnice vlak

197,00 Kč
No tax

experimentální solární sada ve formě vlaku poháněným ze sluníčka, solární panel o velikosti 30 x 18mm, celý vlak o délce 175mm, solární motůrek a převodovkou, ostatní díly, výroba elektrické energie pomocí sluníčka, seznámení se ze solární technikou a elektronikou,

Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

SO157, solární demonstrační stavebnice loď
Solární stavebnice. Solární články slouží pro výrobu elektrické energie ze slunce (více info na Wikipedia.cz). Solární hračka je zhotovená ve formě vlaku s vlastním pohonem, ve složeném stavu má loď velikost 17,5 x 2,5cm. Prakticky a jednoduše se dozvíte jak funguje elektrika vyráběná přímo ze sluníčka. Získané zkušenosti jsou využitelné ve složitějších zapojeních a v neposlední řadě se něčemu naučíte. Solární demonstrační stavebnice obsahuje solární fotovoltaický panel, speciální solární motůrek s převodem, vagony, kola a ostatní potřebný materiál pro sestavení stavebnice. Solární sada pracuje s naprosto bezpečným napětím, nehrozí tedy, žádné nebezpečí při pokusech. Solární hračky a stavebnice pro děti, strejdy, dědečky a rodiče. Pokud zrovna nesvítí sluníčko, stavebnice bude fungovat i pod halogenovou žárovkou. Doporučejeme pro děti od 3 let, protože obsahuje malé části.
technické údaje solární demonstrační stavebnice SO157:
solární panel - krystalický křemík
velikost solárního článku - délka 30, šířka 18mm
solární motor s převodovkou
plastový vlak, vagony a ostatní materiál
velikost - cca. délka 175, šířka 25, výška 31mm
pro děti - od 3 let, obsahuje malé části
celková váha - 120 gramů
Naše firma ráda zhotoví přístroj podle Vašich osobních představ a potřeb...


za případné chyby v textu nebo obrázcích se předem omlouváme, vyhrazujeme si právo změny

SO157