SO158, solární demonstrační stavebnice pinguin
  • SO158, solární demonstrační stavebnice pinguin
  • SO158, solární demonstrační stavebnice pinguin
  • SO158, solární demonstrační stavebnice pinguin
  • SO158, solární demonstrační stavebnice pinguin
  • SO158, solární demonstrační stavebnice pinguin

SO158 - solární demonstrační stavebnice pinguin

281,00 Kč
No tax

experimentální solární sada ve formě pinguina poháněným ze sluníčka, solární panel o velikosti 35x 23mm, pinguin o výšce 64cm, iglu o výšce 85mm, solární motůrek a převodovkou, ostatní díly, výroba elektrické energie pomocí sluníčka, seznámení se ze solární technikou a elektronikou,

Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

SO158, solární demonstrační stavebnice pinguin
Solární stavebnice. Solární články slouží pro výrobu elektrické energie ze slunce (více info na Wikipedia.cz). Solární hračka je zhotovená ve formě pinguina a iglu. S vlastním pohonem, ve složeném stavu má pinguin velikost 64 x 65mm, iglu jako základna 85 x 72mm, prakticky a jednoduše se dozvíte jak funguje elektrika vyráběná přímo ze sluníčka. Získané zkušenosti jsou využitelné ve složitějších zapojeních a v neposlední řadě se něčemu naučíte. Solární demonstrační stavebnice obsahuje solární fotovoltaický panel, speciální solární motůrek s převodem, pinguina, iglu a ostatní potřebný materiál pro sestavení stavebnice. Solární sada pracuje s naprosto bezpečným napětím, nehrozí tedy, žádné nebezpečí při pokusech. Solární hračky a stavebnice pro děti, strejdy, dědečky a rodiče. Pokud zrovna nesvítí sluníčko, stavebnice bude fungovat i pod halogenovou žárovkou. Doporučejeme pro děti od 3 let, protože obsahuje malé části.
technické údaje solární demonstrační stavebnice SO158:
solární panel - krystalický křemík
velikost solárního článku - délka 35, šířka 23mm
solární motor s převodovkou
plastový pinguin, iglu a ostatní materiál
velikost pinguina - cca. délka 50, šířka 65, výška 64mm
velikost iglu - průměr 72, výška 85mm
pro děti - od 3 let, obsahuje malé části
celková váha - 220 gramů
Naše firma ráda zhotoví přístroj podle Vašich osobních představ a potřeb...


za případné chyby v textu nebo obrázcích se předem omlouváme, vyhrazujeme si právo změny

SO158