SO159, solární solární kytička
  • SO159, solární solární kytička
  • SO159, solární solární kytička
  • SO159, solární solární kytička
  • SO159, solární solární kytička

SO159 - solární kytička

68,00 Kč
No tax

experimentální solární sada ve formě kytičky poháněnou ze sluníčka, solární panel o velikosti 29 x 11mm, celá kytka o výšce 110mm, solární elektromagnet, výroba elektrické energie pomocí sluníčka, seznámení se ze solární technikou a elektronikou,

Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

SO159, solární solární kytička
Solární články slouží pro výrobu elektrické energie ze slunce (více info na Wikipedia.cz). Solární hračka je zhotovená ve formě kytičky. Kytičce se hybou lísty a květ. Prakticky a jednoduše se dozvíte jak funguje elektrika vyráběná přímo ze sluníčka. Získané zkušenosti jsou využitelné ve složitějších zapojeních a v neposlední řadě se něčemu naučíte. Solární demonstrační hračka obsahuje solární fotovoltaický  panel, speciální solární elektromgnet. Solární sada pracuje s naprosto bezpečným napětím, nehrozí tedy, žádné nebezpečí při pokusech. Solární hračky a stavebnice pro děti, strejdy, dědečky a rodiče. Pokud zrovna nesvítí sluníčko, stavebnice bude fungovat i pod halogenovou žárovkou. Doporučejeme pro děti od 3 let, protože obsahuje malé části.
technické údaje solární demonstrační stavebnice SO159:
solární panel - krystalický křemík
velikost solárního článku - délka 29, šířka 11mm
solární elktromagnet
plastová kytička
velikost - cca. délka 118, šířka 70, výška 110mm
pro děti - od 3 let, obsahuje malé části
celková váha - 55 gramů
Naše firma ráda zhotoví přístroj podle Vašich osobních představ a potřeb...


za případné chyby v textu nebo obrázcích se předem omlouváme, vyhrazujeme si právo změny

SO159